Nákupní košík: 0 položek / 0,00 CZK
Přihlášení | Registrace
Telefon: +420 545 235 695     Mobil: +420 602 522 872     E-mail: obchod@sbcomp.cz

 
+++ Objednávky bez registrace na: obchod@sbcomp.cz +++ Nová generace kotvy m2 - povrchová úprava GreenTec(r) +++
 

  • Nacházíte se:

O společnosti

Naše společnost S.B.Comp. spol. s r.o. působí na českém trhu již více jak 20 let. Od začátku jsme se zaměřili a specializovali na prodej profesionální nýtovací a kotevní techniky. Jako výhradní distributor pro ČR zastupujeme švýcarskou firmu Mungo - výrobce kotevní technikyNýtovací techniku prodáváme pod vlastní registrovanou obchodní značkou FASTY, která se díky našim zahraničním partnerům úspěšně prodává po celé Evropě včetně Ruska. Kromě jiného též prodáváme kalené hřebíky do zdiva a betonu zn. Don Quichotte a precizní řezné nástroje EXACT.
Ve svém oboru patříme mezi přední společnosti a naší snahou je maximální uspokojení požadavků zákazníků. Distribuci zajišťujeme po celém území ČR díky smluvním prodejcům. Zákazník má tak "svoji prodejnu" vždy na blízku. Většinu objednávek vyřizujeme do 24 hodin od obdržení, záruční a pozáruční servis je pro nás samozřejmostí.
Naší snahou je všem partnerům a zákazníkům nabídnout co možná nejlepší služby a byli bychom rádi, kdybyste se i vy stali našimi zákazníky, stačí nás kontaktovat. Těšíme se na budoucí spolupráci!