Doprava a platba

Osobní odběr na prodejně v Brně

Zboží si můžete vyzvednout na naší adrese v Brně-Slatině. Pokud je zboží skladem, máte jej k odběru hned následující pracovní den. V opačném případě Vás budeme informovat o možném termínů. Vyčkejte prosím ještě na zaslání potvrzení objednávky z obchodního oddělení, kde je uvedena dostupnost objednaného zboží, poté si jej můžete vyzvednout.

Zásilkovna - výdejní místo v ČR nebo na Slovensku

Zboží necháme poslat na Vámi vybrané výdejní místo, kde si jej vyzvednete.

Přepravní služby na adresu

Pokud preferujete dodání zboží na Vámi zadanou adresu, necháme jej poslat přepravní službou. Na výběr máte více přepravců: DPD Private, Česká pošta Balík do ruky nebo Toptrans EU.
Při převzetí vždy zkontrolujte neporušenost obalu. Pokud je karton nějak poškozen - promáčknutí, roztržení apod., je nezbytné toto uvést při převzetí do předávácího listu nebo zboží nepřebírat vůbec.

Platba

Objednané zboží lze zaplatit přes platební bránu Gopay (platby kartou nebo online bankovním převodem) v případě plateb v rámci ČR, platbou předem v rámci Slovenska (možná platba v EUR dle aktuálního kurzu ČNB) - vyčkejte na zaslání zálohové faktury z obchodního oddělení, dobírkou přepravci nebo osobně na prodejně v Brně pouze v hotovosti. Platební karty neakceptujeme.

Poplatky za přepravní služby jsou následující