CZK / EUR

Kotevní technika MUNGO

Kotevní technika MUNGO

Kotvící materiál MUNGO

Více jak 50 roky prověřená švýcarská kotevní technika Mungo nejen pro profesionální stavební a montážní firmy ale i pro široké použití běžných uživatelů. Pro rychlou orientaci uvádíme:

Dělení upevnění a kotev

Dle materiálu:

Dle použitelnosti v materiálech:

Dle způsobu upevnění:

Dle předpokládané velikosti zatížení dělíme kotvy pro upevnění:

Kotevní technika

V sortimentu Kotevní technika najdete ocelové kotvynylonové hmoždinky, izolační hmoždinky, hmoždinky do sádrokartonu a šrouby do betonu, chemickou maltu do betonu i do zdiva, vrtáky a sekáče, dále prvky speciálního a lehkého upevňovacího kotvení a mnoho dalšího. Ať už pracujete v interiéru nebo exteriéru, s námi cokoliv přiděláte, přivrtáte či ukotvíte na místo určení snadno a rychle. Nylonové hmoždinky jsou vyráběny metodou vstřikování plastů, jsou z prvotřídního polyamidu PA6. Díky svým vynikajícím vlastnostem lze PA6 označit jako nejvhodnější materiál v oblasti upínacích řešení.

S výrobou ocelových kotev technikou tváření za studena má Mungo velmi bohatou zkušenost. A díky novému velmi progresívnímu povrchu GreenTec dosahuje ocelová kotva mnohem delší životnosti, neboť mnohem lépe odolává korozi. Pro náročnější kotvení nejen např. v děrovaných materiálech nabízí Mungo chemické malty, které zajistí kvalitní, pevný a naprosto spolehlivý spoj. Výhodou tohoto kotvení je aplikace do většiny stavebních materiálů a to i za jakéhokoliv počasí. Pro lehké a méně namáhané spoje doporučujeme kotvy a hmoždinky do sádrokartonu a pórobetonu, speciálními hmoždinkami lze kotvit i do polystyrenu nebo nabízíme i rozpěrné kotvy do stropních dutin. Nedílnou součástí nabídky kotevní techniky Mungo jsou různé druhy vrtáků nebo sekáčů. Se správným výběrem Vám rádi pomůžeme. Stejně tak doporučíme nejvhodnější aplikační nářadí. 

Pro úspěšnou realizaci je nutné vědět

Profesionální poradenství

Protože existuje široký výběr materiálů, je potřeba zvolit nejen správný typ výrobku pro upevnění, ale i správný vrták a způsob vrtání, aby nedošlo k selhání spoje. U všech mungo výrobků, kde to legislativa vyžaduje, jsou k dispozici odpovídající dokumenty jako např. prohlášení o vlastnostech, bezpečnostní listyETA certifikace. V sekci Aplikační videa zjistíte, jak správně výrobky aplikovat. Naši technici poskytují nejen profesionální poradenství, ale i možnost provádění tahových zkoušek na stavbě včetně vypracování protokolu. Díky našemu testovacímu centru v Brně umožníme i běžným zákazníkům si vyzkoušet, jak výrobky správně aplikovat.

Kontaktujte nás

Posuňte vaše podnikání na profesionální úroveň a vybírejte z naší široké nabídky kotevní techniky.